Grafton Recruitment s.r.o.

C/C++ VÝVOJÁŘ PRO AUTOMATIZAČNÍ TESTY

  • Praha
  • 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni, který/-á se bude podílet na testování unikátních embedded projektů pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem.

Náplň práce je opravdu velmi pestrá, mezi klíčové aktivity patří:

- návrh a realizace testovacích scénářů softwaru (např. unit testy)
- manuální testy
- vytváření a ověřování checklistů
- vytváření a údržba dokumentace softwaru
- komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting

Koho hledáme

Jaké znalosti a zkušenosti hledáme?

- znalost jazyka C
- orientace v jazycích C++, C#
- analytické schopnosti
- proaktivní přístup
- SŠ se zaměřením na elektroniku / informatiku
- znalost AJ na úrovni čtení dokumentace

Co je výhodou?

- znalost platformy STM32
- znalost GCC toolchainu, orientace v GIT, Win32 API

Co nabízíme

Co Vám nabídneme?

práce na unikátních embedded vývojových projektech pro nemocniční lůžka
příležitost testovat a účastnit se vývoje nejmodernějších technologií
zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
možnost spolupráce na IČO
nástup dohodou
možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři - více při osobním jednání

Benefity:
- Dovolená 5 týdnů
- Zdravotní volno (Sick days)
- Bonusy/prémie/13. plat
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Firemní rekreační zařízení
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Firemní školka
- Příspěvěk na penzijko
- Multisport karta

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou