Grafton Recruitment s.r.o.

BELGICKÁ PRALINKA | CHUŤ NA ZMĚNU ! | SKLÁŘSKÁ VÝROBA

Náplň práce

Globální lídr v designu a výrobě skla hledá technický/odborný personál do svého závodu v BELGII.
Pokud jste ochotni se přestěhovat do BELGIE, máte pokročilé znalosti angličtiny a technické dovednosti nebo zkušenosti ve sklářském průmyslu/auto motivu neváhejte nás kontaktovat.

Hledáme Výrobní specialisty, Procesní inženýry, Výrobní inženýry, Inženýry kvality nebo Metrologické inženýry a také manažerské pozice - Vedoucí týmů, Vedoucí směn, Vedoucí údržby a mnoho dalšího.

Proč zrovna Belgie? Věděli jste, že:
1. Belgie je jedna z nejliberálnějších zemí na světě.
2. Belgie vyprodukovala více autorů komiksu na km2 nežli jakákoliv jiná země na světě (včetně Japonska).
3. Hustota osvětlení belgických silnic a dálnic je tak silná, že je noční Belgie jednou z nejosvícenějších zemí při pohledu z Měsíce.
4. Belgie produkuje na 800 různých druhů piv a někteří tvrdí, že toto je pouze odhad a celkové číslo je o dost vyšší.
5. Historie výroby belgické čokolády sahá až do roku 1635. Dnes země produkuje 220 tis. tun čokolády ročně.

Koho hledáme

- SŠ/VŠ - technické obory
- ANGLIČTINA - B2
- Praxe v auto motive průmyslu
- IATF, VDA 6.3
- FMEA, PPAP, MSA, SPC, APQP
- Ochota relokace do BELGIE

Co nabízíme

PODPOŘÍME PŘI RELOKACI DO BELGIE:
- podpora pro celé rodiny!
- stěhovací balíček (včetně 2 měsíčního hrazeného ubytování)
- podpora při hledání nového ubytování
- příspěvek na vybavení nového bytu
- hrazené cestování do Belgie
- SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU
- 20 dnů dovolené/ROK
- 6 sick days
- roční bonus
- 13. plat
- pojištění
- notebook, mobil

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Jihlava

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou