Grafton Recruitment s.r.o.

AUTOELEKTRIKÁŘ | moderní technologie | 50 000 Kč

Náplň práce

Jsme nadnárodní firma a pracujeme s moderními technologiemi, naši značku zná každý a jsme na ni právoplatně hrdí. Do svého týmu hledáme AUTOELEKTRIKÁŘE!

Čeká tě práce v dvousměnném moderním servisu velké firmy, do rukou se ti dostanou motory několikatunových krasavců, profesní a finanční růst je u nás samozřejmostí. Láká tě změna a chceš vyjít ze stereotypu? Ozvi se nám, už na tebe čekáme.

Co budete jako autoelektrikář dělat?
- Řešit závady elektroinstalací
- Diagnostikovat
- Montovat a demontovatí elektrické části
- Zkoušet funkčnost elektroinstalace

Koho hledáme

- Vyučení v oboru autoelektrikář
- Zkušenosti na obdobné pozici, nejlépe přímo s náklaďáky, autobusy, kamiony a zemědělskými stroji.
- Základní znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B, případně C
- Spolehlivý a zodpovědný přístup

Co nabízíme

* týden dovolené navíc
* příplatek 2000 kč za víkend
* práce s moderní technologií
* zázemí mezinárodní společnosti
* profesní růst
* příspěvek na stravování
* příspěvek za penzijní a životní pojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Tisk, vydavatelství a polygrafie, Energetika
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Slovenština-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou