Grafton Recruitment s.r.o.

APLIKAČNÍ PODPORA LOGISTICKÝCH SYSTÉMŮ

  • Praha
  • 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro velkou nadnárodní společnost hledáme nového kolegu do příjemného a dynamického týmu. Pokud máte rádi technologie a komunikaci, je tato pozice pro Vás ta pravá. Budete mít za úkol poskytovat podporu, konzultaci a řešení problémů našeho hlavního obchodního partnera. Budete spolupracovat s různými IT týmy napříč zeměmi.

Co u nás budete dělat?

- Být podporou pro aplikace a služby 2. úrovně (od testování po podporu)
- Spolupracovat s vývojáři na řešení problémů, zlepšování kvality našich projektů
- Pracovat na obnovách služeb v případě výpadku ve spolupráci s dalšími podpůrnými týmy
- Udržovat technickou dokumentaci aktualizovanou
- Monitorovat a dohlížet na celkový výkon našich služeb

Koho hledáme

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

- Znalost MS SQL a nebo Oracle DB
- Aktivní uživatel SQL
- Zkušenost s administrací systému Windows/Linux
- Předchozí zkušenost s IT podporou
- Komunikativní angličtina (komunikace na denní bázi)
- Proklientský přístup
- Analytické schopnosti, rozhodnost a pohotovost

VÝHODOU:

- Tomcat, Apache, Weblogic, IIS
- Openshift, Azure, Docker

Co nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

- Roční bonus až 15%
- Týden dovolené navíc (celkem 25 dní v roce)
- 6 dnů zdravotního volna tzv. - sick days
- Náhrada mzdy ve výši 100 % za až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci
- Stravenky hrazené 100 % zaměstnavatelem
- Benefitní program
- Sportovní klub
- Karta MultiSport
- Notebook a mobilní telefon
- Kariérní růst

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou