Grafton Recruitment s.r.o.

Analytik kvality / Elektro vzdělání

Náplň práce

Hledáme novou posilu do naší interní laboratoře, kandidáta, který má rád nové výzvy v dynamickém prostředí automotive. Chcete být součástí týmu, ale pracovat i na svých projektech? Hledáme kolegu nebo kolegyni s širším technickým rozhledem, který bude podporou týmu laboratoře od fáze vývoje až po sériovou výrobu. Bude se podílet na realizaci různých testů. Rádi uvítáme zkušeného kolegu/ kolegyni, ale i absolventa v oboru, kterého si rádi zaučíme.

Náplň práce
- práce v laboratoři s moderní technikou
- plánování a vykonávání vývojových, periodických a neplánovaných interních zkoušek
- komplexní analýza vrácených výrobků od zákazníků a zápis dat do systémů
- komplexní analýza interních výrobků
- vyhodnocování výsledků zkoušek, vystavování zkušebních protokolů, tvorba potřebné dokumentace
- samostatné zpracování a vyhodnocování funkčních testů
- rozměrové a materiálové analýzy

Koho hledáme

Požadujeme
- středoškolské vzdělání technického typu (elektro, strojírenství apod.), lze nahradit odpovídající praxí na pozici technika kontroly/laboratoře
- přehled o výrobních a testovacích technologiích
- zájem o elektroniku a měřicí zařízení
- aktivní komunikaci
- kreativní myšlení a pozitivní přístup ke změnám
- proaktivní přístup, zájem a ochotu se dále se vzdělávat a rozvíjet

- základní orientace ve fungování systému jakosti (zaveden systém IATF16949)
- zkušenosti z výrobního prostředí automotive výhodou
- čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci
- smysl pro preciznost, přesnost a důslednost
- manuální zručnost
- schopnost týmové práce
- dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmovou práci, pečlivost a důslednost
- uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme

* příspěvek na dopravu 2000 Kč
* 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijko 3% ze základu
* stravenky (8 hod směny - 150 Kč, 12 hod směny - 200 Kč)
* směnnost - navýšené příplatky za noční/víkendy na 20%
* další vzdělávání a růst

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústecký kraj-Ústí nad Labem

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou