Grafton Recruitment s.r.o.

ADMINISTRATIVA + ÚČETNICTVÍ | ŠPANĚLŠTINA!

  • Praha
  • 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Náplň práce

MILOVNÍCI ŠPANĚLŠTINY POZOR! Máš vystudovanou školu ideálně ekonomického zaměření? Láká Tě kombinace účetnictví a administrativy? Pokud k tomu všemu ovládáš španělský jazyk na komunikativní úrovni, tak jsi tu správně. Nabízíme Ti příležitost v zaměstnanecky velmi přívětivé firmě, kde můžeš i kariérně růst!

Budeš účtovat faktury, ať už přijaté, či vydané, zpracovávat potřebnou administrativu a upomínky. Řešení rozdílů v platbách bude Tvým denním chlebem.

Ovládáš ještě vedle španělštiny další cizí jazyky? Budeš mít možnost je také využít! K tomu všemu Ti pro další rozvoj nabízíme jazykové kurzy!

Koho hledáme

- VŠ/SŠ ekonomického směru
- ŠJ minimálně B1!
- Zkušenosti z oblasti financí, účetnictví vítány!
- SAP výhodou

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Homeoffice, pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Školení a odborný rozvoj

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ekonomika a finance
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Španělština-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou