Grafton Recruitment s.r.o.

ACTIVE DIRECTORY SPECIALISTA

  • Praha
  • 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Chcete se stát součástí nově vznikajícího týmu, který bude mít na starosti přípravu a zajištění nového IT rozhraní pro uživatele nadnárodní společnosti?

HLEDÁME ACTIVE DIRECTORY SPECIALISTU

Co Vás v tomto projektu bude čekat?

- Analýza procesů a přístupových práv uživatelů
- Návrhy řešení na základě konkrétních potřeb
- Připojování informačních systémů, propojování uživatelů skrze interní systémy
- Zvyšování zabezpečení skrze řízení životního cyklu indentit uživatelů
- Komunikace s kolegy v rámci týmu
- Instalace serverů

Po rozběhnutí tohoto projektu se o své místo bát rozhodně nemusíte! Čekat Vás bude správa nového IT rozhraní, podpora uživatelů, získávání feedbacků a implementace zlepšovacích návrhů.

Koho hledáme

Bez čeho se neobejdete?

- Vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe
- Komunikativní znalost AJ
- Dobrá znalost Microsoft Active Directory
- Zkušenosti se správou operačního systému Microsoft

VÝHODOU:

- Zkušenosti s incident managementem
- Zkušenosti s projekty na principu SCRUM
- Znalost NJ

Co nabízíme

Na co se u nás můžete těšit?

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Bonusy
- Placené volno nad rámec při životních událostech
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Příspěvek na stravování
- Možnost práce na home office
- Osobní rozvoj, vzdělávání

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou