E.H.R spol. s r.o.

Technický asistent ve stavebnictví

Náplň práce

- administrativní podpora obchodníků - zadávat kalkulace a plánování stavební výroby do software - možnost podílet se na přípravě stavební výroby a kalkulacích - dohlížet na stav dodávek - výkresová/technická dokumentace - spolupracovat s odd. obchodu a montáže na přípravě podkladů pro fakturaci - zpracování podkladů pro nákup materiálu

- SŠ /VŠ technického zaměření - umět číst výkresovou dokumentaci - technické myšlení - zkušenost s kalkulacemi, projekcí, nebo přípravou stavebních zakázek je výhodou (i brigádně během studia) - uživatelské PC dovednosti (Ms Office, E-mail...)

Co nabízíme

- možnost profesního růstu - práce v přátelském a neformálním pracovním prostředí - příspěvek na stravování - příspěvek na kulturní a sportovní akce - team-buildingové akce - ovoce a nápoje na pracovišti - buď plný nebo částečný pracovní úvazek - dohoda se zaměstnavatelem je možná - pracoviště Praha 10 - nástup ihned, nebo dohodou - možnost práce i pro čerstvé absolventy SŠ nebo studenty VŠ

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám Váš životopis na info@ehr-int.cz

Informace o pozici

  • E.H.R spol. s r.o.
  • Praha-Praha
  • Obor:Administrativa,Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Typ pracovního poměru:Nerozhoduje
    • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
    • Místo pracoviště:Praha 10
    • Benefity:
      • občerstvení na pracovišti
      • jazykové kurzy
      • vzdělávání
    • Vhodné pro:Absolventy,Na rodičovské dovolené

    Poučení o zpracování osobních údajů.

    Kontakt:
    Chrudimská 1575/6
    Praha,13000

    Kontaktní osoba:
    Adéla Horníčková