E.H.R spol. s r.o.

Sales & Marketing Manager - Hotel

Náplň práce

- Aktivní rozvoj současných obchodních vztahů s obchodními partnery společnosti - Aktivní identifikace nových obchodních příležitostí a získávání strategických dlouhodobých obchodních vztahů - Odpovědnost a rozvoj obchodní databáze společnosti - Vedení pravidelných obchodních schůzek s obchodními partnery - Jednání o cenách a dalších podmínkách spolupráce s obchodním partnerem - Odpovědnost za uzavírání obchodních smluv dle aktuálních obchodních a cenových podmínek - Zabezpečovat plnění obchodních plánů

Požadujeme: - Praxi na pozici Sales & Marketing a znalost trhu v hotelnictví - Dobrou znalost AJ, znalost jiného cizího jazyka výhodou - Pozitivní, proaktivní a samostatný přístup, výborné komunikační schopnosti - Schopnost vést samostatné i úspěšné obchodní jednání - Flexibilita, obchodní duch, tah na branku - Rychlá práce s PC (MS Outlook/Excel/Word/PowerPoint, Internet, zkušenost s hotelovým rezervačním systémem je výhodou) - Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme

- Přátelské pracovní prostředí mezinárodního 4* hotelu v centru Prahy - Atraktivní finanční ohodnocení s motivačním bonusovým systémem

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám Váš životopis na info@ehr-int.cz

Informace o pozici

  • E.H.R spol. s r.o.
  • Praha-Praha
  • Obor:Cestovní ruch a ubytování,Marketing, média a reklama,Obchod a prodej
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:Praha 1

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Chrudimská 1575/6
Praha,13000

Kontaktní osoba:
Adéla Horníčková