Vedoucí týmu recruiterů

Náplň práce

Zodpovědnost za vedení, motivaci, hodnocení a kontrolu výkonu podřízených zaměstnanců v rámci svěřeného celku.

Stanovování KPI, tvorba akvizičních plánů pro jednotlivé recruitery.

Dohled nad dodržováním procesu recruitmentu.

Zodpovědnost za aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Zajištění smluvní dokumentace, evidence obchodních případů.

Průběžné získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech.

Navrhování opatření v oblasti rozvoje obchodu a nabízených služeb.

Podpora rozvoje a budování partnerských vztahů u stávajících i nových zákazníků.

Práce s HR systémem společnosti, zodpovědnost za efektivní využití, zadávání a kontrolu HR dat.

Kontrola práce členů týmu s různými kanály oslovování (sociální sítě, inzertní portály).

Odpovědnost za odborný rozvoj podřízených.

Pravidelný reporting Vedoucímu PerÚ a vedení společnosti.

Předchozí zkušenosti s vedením týmu v oblasti obchodu nebo náboru.

Dobrá orientace v oblasti zprostředkování nebo v náboru zaměstnanců.

Připravenost nést odpovědnost za plnění obchodních cílů.

Aktivní přístup a schopnost strhnout tým k vyšším pracovním výkonům.

Angličtina na komunikativní úrovní, alespoň B2.

Co nabízíme

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zajímavé finanční ohodnocení, základní mzda + podíl na tržbách, motivační bonusový systém závislý na pracovním výkonu celého týmu.

Prémie 2 x ročně.

5 dnů doplňkové dovolené navíc.

Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.

Volný vstup do fitness centra v Mladé Boleslavi.

Bezplatné očkování.

Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.

Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).

Mobilní telefon + možnost zvýhodněných tarifů T-Mobile pro celou rodinu.

Služební automobil.

Benefity

mobil
notebook
příspěvek na stravu/stravenky
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
bonusy/prémie
jazykové kurzy
vzdělávání

Informace o pozici

DP WORK s.r.o.
Středočeský kraj-Mladá Boleslav

  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou

Kontaktní osobaMartina Choulíková