Montér rozvodných skříní - SNADNÁ PRÁCE - pro muže i ženy

Náplň práce

• Montáž rozvodných skříní.

•  Technické cítění a základní orientaci v technické dokumentaci.
•  Dobrou znalost českého jazyka.
•  Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost.
•  Praxi v montáži zařízení a rozvodných skříní.
•  Vzdělání SOU v oboru elektro či příbuzném výhodou
•  Vyhlášku č. 50/1978Sb. §4 výhodou.
•  Ochotu učit se a dále se vzdělávat, schopnost týmové spolupráce.

Co nabízíme

• JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ. (Hodinovou mzdu 190 až 195 Kč čistého).
• Hrubou mzdu 25.000 Kč/měsíc + variabilní složka mzdy až 3.750 Kč /měsíc + osobní ohodnocení až 1.400 Kč/měsíc.
• Klidnou a čistou práci v teple a v prostředí bez prachu.
• Příspěvek na ubytování.
• Možnost zajištění ubytování v krátké dojezdové vzdálenosti.
• Příspěvek na údržbu oděvů. (Maximálně 1.890 Kč/měsíc).
• Týden dovolené navíc.
• Příspěvek na stravování. (Stravenkový paušál do mzdy).
• Zajištěné stravování v areálu společnosti.
• Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
• Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile pro Vás i Vaši rodinu.
• Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
• Zajištění pracovního oděvu.
• Bezplatné očkování.
• Možnost zajímavé a tvořivé práce s dlouhodobou perspektivou.

Benefity

příspěvek na stravu/stravenky
občerstvení na pracovišti
příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
ubytování
příspěvek na ubytování
jazykové kurzy
vzdělávání

Montování, manuální a klidná práce.. Je to přesně to, co hledáte? Pak pro Vás máme skvělou nabídku!

DP WORK s.r.o. hledá pro společnost DP INDUSTRY & LOGISTIC s.r.o. pro nové projekty v Plzni vhodné kandidáty na pozici montér rozvodných skříní uchazeče, kteří mají zkušenost se čtením elektrotechnické dokumentace.

Informace o pozici

DP WORK s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-město

  • Obor:Manuální a dělnické profese, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské bez maturity
  • Typ pracovního poměru:Nerozhoduje
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu určitou
  • Vhodné pro:Absolventy, Důchodce, OZP, Na rodičovské dovolené