DEVIRE s.r.o.

Skladový administrátor

Náplň práce

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á se kamarádí s počítačem a postará se klientovi o bezproblémový chod plně automatizovaného skladu. Pokud máte o tuto pozici zájem, musíte být časově tak trochu flexibilní a být schopen pracovat v režimu krátký/dlouhý týden na ranní a noční směnu. * budete organizovat příjem a výdej zboží a komunikovat se skladníky a řidiči * spravovat skladový systém v SAPu a kontrolovat tok zboží, doplňování zboží, procesy a řízení inventury * komunikace s výrobou, dopravou a obchodním oddělením * pokud se vyskytne technická porucha, budete jí řešit s externí firmou, která Vám pomůže * budete především pracovat s nejmodernějšími technologiemi a starat se o plně automatizovaný sklad

* SŠ vzdělání s maturitou * časová flexibilita * trestní bezúhonnost * AJ - základní * uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou * znalost skladových procesů a dokumentů - výhodou S kým si budeme rozumět? Hledáme někoho, kdo bude pečlivý a samostatný, bude mít selský rozum a logicky přemýšlet. Zkušenosti nasbíráte a práci se SAPem Vás naučíme.

Co nabízíme

* stabilní pracovní místo v mezinárodní společnosti * stravenky v hodnotě 90,- Kč * dotaci na stravu v kantýně * 25 dní dovolené * penzijní připojištění * pokud Vám nejde angličtina a chcete se rozvíjet, budete mít placené kurzy na angličtinu * pokud rádi mlsáte, můžete mít firemní výrobky zdarma každý den * po půl roce dostanete smlouvu na dobu neurčitou Pokud Vás zaujala tato pozice, neváhejte mi zaslat svůj životopis nebo mne kontaktovat. Budeme se na Vás těšit! :)

Informace o pozici

  • DEVIRE s.r.o.
  • Středočeský kraj-Kladno
  • Obor:Administrativa,Logistika a doprava,Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Český jazyk-Rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:Kladno
  • Benefity:
    • mobil
    • příspěvek na stravu/stravenky
    • občerstvení na pracovišti
    • 5 týdnů dovolené
    • sick days
    • příspěvek na PP
    • jazykové kurzy
    • vzdělávání

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Havelská 503/19
Praha,11000

Kontaktní osoba:
Cam Ly Huynh