DEVIRE s.r.o.

IT Support Specialista

O nás

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987 a již více než 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Náplň práce

• Zodpovědnost za podporu a rozvoj IT systémů • Analýza uživatelských požadavků, příprava zadaní pro externí dodavatele • Účast na projektech, podpora realizací rozvojových IT projektů • Zajišťování 2. úrovně podpory IT systémů • Koordinace externí 3. úrovně podpory IT systémů • Vytváření koncepce rozvoje IT architektury • Příprava metodiky, manuálů a další podpůrné dokumentace • Dohlížení nad dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti • Metodická podpora klíčových uživatelů • Školení koncových uživatelů

• SŠ/VŠ, obor systémové inženýrství, informatika nebo podobný výhodou • Uživatelská znalost SAPu výhodou • Průřezová orientace v IT sektoru • Základní zkušenost s programováním • Znalost webových aplikací a technologií výhodou • Vynikající komunikační dovednosti • Znalost mluveného i psaného českého a anglického jazyka • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme

• Pracovní příležitost v nadnárodní skupině • Účast na zajímavých rozvojových projektech • Osobní a profesní růst • Odpovídající mzdové ohodnocení • 5 týdnů dovolené • Penzijní a životní pojištění • Nadstandardní zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

  • DEVIRE s.r.o.
  • Ústecký kraj-Most
  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky:
    • Anglický jazyk-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:Litvínov

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Havelská 503/19
Praha,11000

Kontaktní osoba:
Libor Kaňák