DE WAARDE s.r.o.

Naše společnost

Jsme tým lidí, kteří se v oblasti agenturního zaměstnávání pohybují více jak deset let. Je nám velmi dobře znám jak český, tak slovenský trh práce, a proto jsme schopni naplnit očekávání našich klientů. Předcházela tomu myšlenka zaměřit se na odborné pozice Slováků a Čechů, kteří pracují v zahraničí. Po dlouholetých pracovních zkušenostech jsme schopni vracet zpět do České republiky kvalitní pracovní sílu. Na základě intenzivní spolupráce s takto odbornými uchazeči máme vytvořený jak stabilní tým, tak i databázi Čechů a Slováků na trhu práce.

Naše benefity:

Naší hlavní devízou je, že jsme schopni zajistit velmi odborně kvalifikované pracovníky našim partnerům a zároveň zajistit nadstandardní pracovní podmínky pro naše zaměstnance.

Proč si vybrat nás:

Dokážeme našim partnerům sehnat pracovníky šité na míru jejich potřebám, ale v čem jsme lepší než naše konkurence? Máme v týmu náboráře a koordinátory, kteří začínali na dělnických pozicích a mají potřebné zkušenosti a odbornost, aby při své práci dokázali přesně určit kvality uchazečů a rozpoznat, zda odpovídají požadavkům našeho klienta. Právě kvůli našemu týmů je společnost DE WAARDE jiná. Při své práci klademe důraz na to, abychom pro Vás byli partnerem, nikoli pouze dodavatelem.

Shrnutí:

Název společnosti: DE WAARDE s.r.o.

Adresa: Radlická 2343/48, Praha