Conspiro qua, s.r.o.

Specialista úklidu

Náplň práce

Nástup DPP 100,-/hod. a poté HPP nástupní plat 16.000,-/hr. Po zaučení a zapracování se bude plat zvedat. Odměny + prémie. Náplň práce: Občasné - strojové úklidy na zakázkách, tepování koberců, mytí oken, výloh. Čištění fasád, stavění malých lešení. Údržba a úklid firemních aut. Spolupráce s provozním manažerem. Kontrola kvality úklidu na zakázkách. Když je zapotřebí tak i samotný úklid na zakázce, jak ruční tak strojový - zástup za uklízečku. Požadujeme: ŘP. sk.B, znalost práce na PC - uživatelská, velmi dobrá a vstřícná komunikace s lidmi, příjemné a milé vystupování. Časovou flexibilitu - možnost pracovat i o víkendech, svátcích, odpoledne i večer - občas, možno plánovat. Technická zdatnost (práce s úklidovými stroji, s vapkou, sekačkou apod.).

Co nabízíme

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, slevy na sortiment z naší prodejny, odměny za výkon, zaučení, velmi různorodou a někdy hektickou práci v příjemném kolektivu. Zájemci prosím posílejte své CV na kratka@con-spiro, do předmětu uveďte: Specialista úklidu. Nástup IHNED!

Informace o pozici

  • Conspiro qua, s.r.o.
  • Moravskoslezský kraj-Ostrava-město
  • Obor:Služby,Zákaznický servis
  • Požadované vzdělání:Nerozhoduje
  • Požadované jazyky:
    • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
    • Místo pracoviště:Zelená 3062/30
    • Vhodné pro:Absolventy,OZP

    Poučení o zpracování osobních údajů.

    Kontakt:
    Nábřežní 491/2
    Těrlicko,73542