Mzdový/á a personální účetní

  • Šumperk
  • 22 600 - 26 000 Kč / měsíc
Agentura práce;
Pracovní náplň:
Samostatné vedení mzdové a pesonální agendy několika středisek, cca 500 zaměstnanců. Zpracování nástupní, výstupní dokumentace a souvisejících potvrzení. Kompletní výpočet mezd vč. jednotlivých složek, náhrad, srážek, výkonů rozhodnutí, vč. ročního zúčtování daně z příjmu. Kontrolní činnost zákonných požadavků, hlášení do registrů, statistiky, výkazy a komunikace s opravněnými institucemi.

Požadavky:
Min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru. Aktivní praxe kompletního zpracování mezd min. 2roky. Dobrá znalost práce s PC ( MS Office - Excel, Word, mzdový SW VEMA výhodou). Dobré komunikační a prezentační schopnosti. Loajalitu, iniciativu, spolehlivost a pracovní nasazení. Pozitivní přístup a nárazově časovou flexibilitu. Příjemné vystupování, vstřicnost, odolnost vůči stresu. Samostatnost i schopnost týmové spolupráce. Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.Trestní bezúhonnost.
Výhody:
Stabilní pracovní pozice, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající mzdové ohodnocení, pružná pracovní doba, příspěvek na podnikové stravování, nástup ihned případně dohodou.
Prac. doba 7-15.30. Kontakt: motivační dopis včetně strukturovaného životopisu zasílejte kontaktní osobě - pí. Eva Otevřelová, otevrelova.eva@cba.cz nebo kontakt telefonicky 8-14.00.

Informace o pozici

Career agency s.r.o.
Olomoucký kraj-Šumperk

(Úřad práce ČR)

  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek

Sdílet tento inzerát

Kontaktní osobaEva Otevřelová