Advantage Consulting, s.r.o.

SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU S NĚMČINOU (OD 35 000 Kč)

Náplň práce

* copywriting, korekce textů * správa firemních stránek na sociálních sítích * úprava webu a e-shopu dle aktuálních potřeb * inovace v online světě směrem k zákazníkům * sledování návštěvnosti stránek

* zkušenosti z oblasti online marketingu a cowritingu * znalost e-commerce a nástrojů Google Analytics * komunikativní úroveň německého jazyka PODMÍNKOU * výbornou znalost českého jazyka a výborné vyjadřovací schopnosti * proaktivní přístup k práci, orientaci v prostředí sociálních sítí

Co nabízíme

* práci s fajn lidmi v příjemném prostředí * 13. plat, slevy na firemní produkty * příspěvek na stravování * akce pro zaměstnance a jejich rodinu * místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU S NĚMČINOU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Informace o pozici

  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • Jihomoravský kraj-Hodonín
  • Obor:Marketing, média a reklama
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • němčina-Středně pokročilá
    • čeština-Rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Místo pracoviště:okres Hodonín
  • Benefity:
    • mobil
    • notebook
    • příspěvek na stravu/stravenky
    • občerstvení na pracovišti
    • 13 . plat
    • jazykové kurzy
    • vzdělávání

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Orlí 708/36
Brno,60200