Advantage Consulting, s.r.o.

SPECIALISTA INTERNÍCH HR PROCESŮ

Náplň práce

Steve Jobs kdysi prohlásil, že jediným způsobem, jak dělat dobře svojí práci, je milovat to, co děláte. A tak se Vás ptám: Láká Vás prosazovat inovace? Sjednocovat interní HR procesy napříč pobočkami? Láká Vás to vše i se zahraničním přesahem? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak je zde velká šance, že si práci, kterou Vám nyní nabízím, zamilujete! Zašlete mi Vaše CV v anglickém jazyce a já Vám ráda řeknu více! * Podílení se na procesu sjednocování interních procesů * Podpora v procesu zavádění procesních novinek * Výběr nejefektivnějších nástrojů a technik pro implementaci procesů * Vyhledávání příležitostí pro zefektivnění práce personálního oddělení

Požadujeme

* Vzdělání ideálně v oblasti lidských zdrojů * Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (min. B2) * Aspoň 2-3 roky zkušeností v interním HR (výrobní podnik výhodou) * Zodpovědnou, komunikativní osobnost

Co nabízíme

* Pět týdnů dovolené * Tři sick days * Kvartální finanční bonusy * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na stravování Místo výkonu práce: okres Semily

Informace o pozici

  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • Liberecký kraj-Semily
  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Anglický jazyk-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Benefity:
    • mobil
    • notebook
    • příspěvek na stravu/stravenky
    • 5 týdnů dovolené
    • sick days
    • bonusy/prémie
    • příspěvek na dovolenou

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Orlí 708/36
Brno,60200

Kontaktní osoba:
Karolína Ovesná (ovesna@acjobs.cz)